Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

1902 The Vert Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 The Vert Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

1902 The Vert marki Parfums Berdoues to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, bergamotka, lima, herbata, nuty zielone, geranium i piżmo.

Wanilia Bergamotka Lima Herbata Nuty zielone Geranium Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 The Vert by Parfums Berdoues.

1902 The Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 The Vert marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 The Vert marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Dolce&Gabbana Light Blue pour Homme Montale Aromatic Lime Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Jo Wood Organics Amka O Boticario Acqua Brasilis Roxana Illuminated Perfume Vespertina Thymes Eucalyptus Dorin Roses des Vents Nord