Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

1902 Lavande Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Lavande Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

1902 Lavande marki Parfums Berdoues to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, róża, anyż, labdanum, fasolka tonka i piżmo.

Lawenda Geranium Róża Anyż Labdanum Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Lavande by Parfums Berdoues.

1902 Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Lavande marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Lavande marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete L`Artisan Parfumeur Fleur de Narcisse CB I Hate Perfume I am a Dandelion Roberto Verino VV Aqua Women Benetton B. Clean Energy Valentino Very Valentino Givenchy Greenergy Roger & Gallet Eau de The Vert Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Bella Bellissima Perfect Day D.S. & Durga Silent Grove Parfums 06130 Lierre Rose