Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

1902 Lavande Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Lavande Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Lavande marki Parfums Berdoues to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, geranium, róża, anyż, labdanum, fasolka tonka i piżmo.

Lawenda Geranium Róża Anyż Labdanum Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Lavande by Parfums Berdoues.

1902 Lavande Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Lavande, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Lavande, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Lavande marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Lavande marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Givenchy Fleur d'Interdit L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne L`Erbolario Lily of the Valley Bvlgari Eau Fraiche Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Byredo Green Monyette Paris Coquette Tropique Opus Oils Absinthia Guerlain Liu Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010