Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

1902 Gingembre Vert Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Gingembre Vert Parfums Berdoues dla kobiet i mężczyzn

1902 Gingembre Vert marki Parfums Berdoues to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, cytrusy i nuty zielone.

Imbir Cytrusy Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1902 Gingembre Vert by Parfums Berdoues.

1902 Gingembre Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums Berdoues 1902 Gingembre Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums Berdoues 1902 Gingembre Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1902 Gingembre Vert marki Parfums Berdoues. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1902 Gingembre Vert marki Parfums Berdoues reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Adidas Adidas 3 Frozen L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Nasomatto Hindu Grass Lush Go Green Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo L`Erbolario Mirto Elizabeth Arden Green Tea Intense Jardin de France Tabac Demeter Fragrance Always Calm Demeter Fragrance New Zealand James Heeley Figuier Adolfo Dominguez Te Verde