Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Myrte Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn

Myrte Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Myrte Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrte Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Myrte marki Parfums 137 to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Myrte został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Corinne Cachen. Nutami głowy są pomarańcza, mirt i tymianek; nutami serca są jaśmin, labdanum i cedr; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Mirt Tymianek

Jaśmin Labdanum Cedr

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Myrte by Parfums 137.

Myrte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 137 Myrte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 137 Myrte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Myrte marki Parfums 137. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Myrte marki Parfums 137 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Serge Lutens Fleurs d'Oranger Clean Clean Shower Fresh Christian Dior J`adore Le Jasmin Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Penhaligon`s Lily & Spice Avon C'est Moi Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Parfum d`Empire 3 Fleurs Creed Les Floralies Elizabeth Taylor Violet Eyes LR Sarah Connor