Marki » N-Q » cytrusowe « Grupy

Bigarade Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn

Bigarade Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn

Bigarade Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bigarade Parfums 137 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bigarade marki Parfums 137 to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bigarade został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Isabelle Maillebiau. Nutami głowy są słodka pomarańcza i włoska cytryna; nutami serca są brzoskwinia, jaśmin i fiołek; nutami bazy są drzewo gwajakowe, wetyweria i piżmo.

Słodka pomarańcza Włoska cytryna

Brzoskwinia Jaśmin Fiołek

Drzewo gwajakowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bigarade by Parfums 137.

Bigarade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 137 Bigarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 137 Bigarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bigarade marki Parfums 137. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bigarade marki Parfums 137 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Air-Val International Mickey Mouse Fragonard Citron Calypso Christiane Celle Calypso The Lili Bermuda Fresh Water Antica Farmacista Grapefruit Creed Citrus Bigarrade Bronnley Lemon & Neroli M. Micallef Pomelos Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Niven Morgan Blue Scent Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea