Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Yuzu Rouge Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Yuzu Rouge Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Yuzu Rouge marki Parfums 06130 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są yuzu, grejpfrut, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są kardamon, werbena cytrynowa, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są zielona herbata, piżmo, mech i ambra.

Yuzu Grejpfrut Bergamotka Czarna porzeczka

Kardamon Werbena cytrynowa Róża Gałka muszkatołowa

Zielona herbata Piżmo Mech Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yuzu Rouge by Parfums 06130.

Yuzu Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 06130 Yuzu Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 06130 Yuzu Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yuzu Rouge marki Parfums 06130. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yuzu Rouge marki Parfums 06130 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Annick Goutal Eau du Sud Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Frederic Malle Cologne Bigarade Animale Animale Temptation for Men Xerjoff Fiore d`Ulivo Masaki Matsushima mat; blue Demeter Fragrance Fiery Curry M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Space NK Laughter Nicolai Parfumeur Createur Balle de Match Rose en Bos Viridescent