Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Yuzu Rouge Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Yuzu Rouge Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Yuzu Rouge marki Parfums 06130 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są yuzu, grejpfrut, bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są kardamon, werbena cytrynowa, róża i gałka muszkatołowa; nutami bazy są zielona herbata, piżmo, mech i ambra.

Yuzu Grejpfrut Bergamotka Czarna porzeczka

Kardamon Werbena cytrynowa Róża Gałka muszkatołowa

Zielona herbata Piżmo Mech Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yuzu Rouge by Parfums 06130.

Yuzu Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 06130 Yuzu Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 06130 Yuzu Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yuzu Rouge marki Parfums 06130. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yuzu Rouge marki Parfums 06130 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Diptyque L'Eau de Neroli Fragonard Riviera Riviera Yves Rocher Trimaran Honore des Pres Honore`s Trip Hermes Eau de Pamplemousse Rose Xerjoff Fiore d`Ulivo JoAnne Bassett Colette Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest