Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Lentisque Parfums 06130 dla kobiet

Lentisque Parfums 06130 dla kobiet

Lentisque marki Parfums 06130 to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Chabert. Nutami głowy są ambrette (piżmo ambrowe), jaśmin, melon i mastyks; nutami serca są korzeń irysa i róża; nutami bazy są wetyweria, piżmo i ambra.

Ambrette (piżmo ambrowe) Jaśmin Melon Mastyks

Korzeń irysa Róża

Wetyweria Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lentisque by Parfums 06130.

Lentisque Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 06130 Lentisque, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 06130 Lentisque, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lentisque marki Parfums 06130. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lentisque marki Parfums 06130 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Me 2 Marc Jacobs Marc Jacobs Princesse Marina De Bourbon LYS Benetton B. United Jeans Woman L`Erbolario Lily of the Valley Shiseido Relaxing Fragrance Weil Eau de Weil Floris Night Scented Jasmine Opus Oils Absinthia Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Vicky Tiel Originale Ayala Moriel Charisma