Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Feuille de Reglisse Parfums 06130 dla kobiet

Feuille de Reglisse Parfums 06130 dla kobiet

lekko korzenny

Feuille de Reglisse marki Parfums 06130 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Chabert. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, kardamon, bergamotka, konwalia, anyż i heliotrop; nutami serca są cedr virginia i imbir; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum i gałka muszkatołowa.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kardamon Bergamotka Konwalia Anyż Heliotrop

Cedr Virginia Imbir

Piżmo Francuskie labdanum Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Feuille de Reglisse by Parfums 06130.

Feuille de Reglisse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 06130 Feuille de Reglisse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 06130 Feuille de Reglisse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Feuille de Reglisse marki Parfums 06130. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Feuille de Reglisse marki Parfums 06130 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Euphoria Blossom Britney Spears In Control Curious Van Cleef & Arpels Van Cleef Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Shu Uemura Fleur de Terre Arrogance Glamour Amouage Esprit d`Amouage Roxana Illuminated Perfume Aurora Rasasi Sharina Ulric de Varens Mini Varens 08 Gres Cabotine Moon Flower Lush Twilight