Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Cedre Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Cedre Parfums 06130 dla kobiet i mężczyzn

Cedre marki Parfums 06130 to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cedre został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raphael Haury. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i fiołek; nutami serca są cedr virginia, gałka muszkatołowa i kardamon; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wetyweria i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Fiołek

Cedr Virginia Gałka muszkatołowa Kardamon

Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre by Parfums 06130.

Cedre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfums 06130 Cedre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfums 06130 Cedre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre marki Parfums 06130. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre marki Parfums 06130 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Ralph Lauren Polo Double Black Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Jo Malone Nutmeg & Ginger Etat Libre d`Orange Vierges et Toreros Annick Goutal Mandragore Pourpre Linari Notte Bianca Otto Kern Spring Edition Man Ayala Moriel Vetiver Racinettes Louis Feraud Nuit des Sens Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Nejma Nejma 1