Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Matale marki Parfumerie Generale to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Matale został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, herbata, tytoń, nuty drzewne, heliotrop, drewno kaszmirowe i miód.

Wetyweria Herbata Tytoń Nuty drzewne Heliotrop Drewno kaszmirowe Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Matale by Parfumerie Generale.

Vetiver Matale Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

Taki wetiwer w wersji lajt.
Mamy herbatke,mamy imbir,trochę tytoniu.
Za sprawą miodu i heliotropu odechciewa mi się analizować kompozycje.Po pierwsze zabijają kompozycje
swoim ciężarem. Poza tym brzmią do bólu syntetycznie.
Coś podobnego miałem z Vetyverem Mony.

fortissimo1603
fortissimo1603

Spodobał mi się ten zapach. Na mojej skórze to wyłącznie tytoń. W otwarciu lekko herbaciany, w sercu bardziej suchy za sprawą wetiweru, stopniowo nabiera słodyczy i taki pozostaje do samego końca. Opis może wydawać się błahy, ale w moim odczuciu perfumy są warte uwagi.

Czas trwania zapachu jest olfaktorycznym przedstawieniem produkcji dobrego jakościowo tytoniu, przeznaczonego nie do byle papierosa a do drewnianej, poczciwej fajki.
Wszystko zaczyna się od rześkiego poranka na plantacji tytoniu, gdzie spracowane dłonie miejscowej ludności zrywają jeszcze wilgotne od rosy soczyste, zielone liście. Następnie w samo południe składane są na szerokich lnianych matach, by wysuszyły się w gorącym słońcu i wieczorem mogły pojechać w podróż do fabryki. Gdzie później, lekko aromatyzowane miodem, trafią do podarowanej przez ukochanego dziadka, starej fajki.
Nawet sam Sherlock Holmes nie powstydziłby się palić takiego tytoniu :)

Fajny klimat, fajny zapach, tylko trochę mało trwały. Ale zachęcam do poznania.
W sam raz na zbliżającą się jesień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Vetiver Matale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Vetiver Matale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Matale marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Matale marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Divine L'Homme de Coeur Chevignon Chevignon CC Paco Rabanne XS Serge Lutens Gris Clair Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Gianfranco Ferre Ferre for Men Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Elizabeth Arden Mediterranean Reminiscence Musc Canali Canali Men Prestige L`Erbolario Acqua di Profumo al Muschio Bianco CnR Create Leo for Men