Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Matale marki Parfumerie Generale to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Matale został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, herbata, tytoń, nuty drzewne, heliotrop, drewno kaszmirowe i miód.

Wetyweria Herbata Tytoń Nuty drzewne Heliotrop Drewno kaszmirowe Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Matale by Parfumerie Generale.

Vetiver Matale Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Spodobał mi się ten zapach. Na mojej skórze to wyłącznie tytoń. W otwarciu lekko herbaciany, w sercu bardziej suchy za sprawą wetiweru, stopniowo nabiera słodyczy i taki pozostaje do samego końca. Opis może wydawać się błahy, ale w moim odczuciu perfumy są warte uwagi.

Czas trwania zapachu jest olfaktorycznym przedstawieniem produkcji dobrego jakościowo tytoniu, przeznaczonego nie do byle papierosa a do drewnianej, poczciwej fajki.
Wszystko zaczyna się od rześkiego poranka na plantacji tytoniu, gdzie spracowane dłonie miejscowej ludności zrywają jeszcze wilgotne od rosy soczyste, zielone liście. Następnie w samo południe składane są na szerokich lnianych matach, by wysuszyły się w gorącym słońcu i wieczorem mogły pojechać w podróż do fabryki. Gdzie później, lekko aromatyzowane miodem, trafią do podarowanej przez ukochanego dziadka, starej fajki.
Nawet sam Sherlock Holmes nie powstydziłby się palić takiego tytoniu :)

Fajny klimat, fajny zapach, tylko trochę mało trwały. Ale zachęcam do poznania.
W sam raz na zbliżającą się jesień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Vetiver Matale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Vetiver Matale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Matale marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Matale marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Canali Canali Men Carolina Herrera Herrera For Men Chevignon Chevignon CC Burberry Touch for Men Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Reflection Man Carolina Herrera 212 Men Splash Givenchy Le De Givenchy Etro Royal Pavillon Bijan Bijan Nude Men UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Galimard Rencontre