Marki » N-Q » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

tytoniowy
Vetiver Matale Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver Matale marki Parfumerie Generale to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Matale został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, herbata, tytoń, nuty drzewne, heliotrop, drewno kaszmirowe i miód.

Wetyweria Herbata Tytoń Nuty drzewne Heliotrop Drewno kaszmirowe Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Matale by Parfumerie Generale.

Vetiver Matale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Vetiver Matale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Vetiver Matale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Matale marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Matale marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Cartier Declaration Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Amouage Amouage Gold pour Homme Amouage Silver Cologne Ghost Ghost Deepest Night Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Fresh Cannabis Santal Nautica Latitude Longitude Lacoste Style in Play Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Galimard Rencontre