Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

skórzany
ziołowy
Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Private Collection L`Oiseau de Nuit został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, skóra, benzoes i dzięgiel.

Francuskie labdanum Skóra Benzoes Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection L`Oiseau de Nuit by Parfumerie Generale.

Private Collection L`Oiseau de Nuit Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

L'Oiseau de Nuit - Nocny Ptak.
Piękna nazwa dla perfum, te jednak według mnie są raczej dzienne.

Łagodny balsamiczny zapach, w którym najmocniej wyczuwalne jest labdanum - ciepłe, nieco drzewne, nieco ambrowe, oraz benzoes - żywiczny i słodkawy. Czuję też być może dzięgiel - nieco ostrą, ziołowo-cytrynkową nutę.
Całość jest naturalna i przyjemna, ale nie porywająca.
Wolę labdanum w mocniejszych kompozycjach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olfactive Studio Chambre Noire Frederic Malle Musc Ravageur Giorgio Armani Armani Prive Ambre Eccentrico Juliette Has A Gun Romantina Laboratorio Olfattivo Alambar Tom Ford Noir de Noir Amouage Amouage Lyric Woman Juliette Has A Gun Miss Charming Phaedon Tabac Rouge Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge By Kilian Back to Black Olfactive Studio Ombre Indigo John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Tuscan Leather Ramon Monegal Ambra di Luna Bond No 9 Chinatown Tom Ford Noir Extreme Givenchy Hot Couture Collection No.1 Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis