Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

skórzany
ziołowy
Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Private Collection L`Oiseau de Nuit został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, skóra, benzoes i dzięgiel.

Francuskie labdanum Skóra Benzoes Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection L`Oiseau de Nuit by Parfumerie Generale.

Private Collection L`Oiseau de Nuit Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

L'Oiseau de Nuit - Nocny Ptak.
Piękna nazwa dla perfum, te jednak według mnie są raczej dzienne.

Łagodny balsamiczny zapach, w którym najmocniej wyczuwalne jest labdanum - ciepłe, nieco drzewne, nieco ambrowe, oraz benzoes - żywiczny i słodkawy. Czuję też być może dzięgiel - nieco ostrą, ziołowo-cytrynkową nutę.
Całość jest naturalna i przyjemna, ale nie porywająca.
Wolę labdanum w mocniejszych kompozycjach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Valentino Vendetta Uomo Halston Halston Z14 Pierre Balmain Jolie Madame Etienne Aigner Suede Edition men Etat Libre d`Orange Charogne Odori Cuoio Humiecki & Graef Askew Byredo Baudelaire Serge Lutens Cuir Mauresque L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Strange Invisible Perfumes Black Rosette