Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

skórzany
ziołowy
Private Collection L`Oiseau de Nuit Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Private Collection L`Oiseau de Nuit został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, skóra, benzoes i dzięgiel.

Francuskie labdanum Skóra Benzoes Dzięgiel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection L`Oiseau de Nuit by Parfumerie Generale.

Private Collection L`Oiseau de Nuit Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

L'Oiseau de Nuit - Nocny Ptak.
Piękna nazwa dla perfum, te jednak według mnie są raczej dzienne.

Łagodny balsamiczny zapach, w którym najmocniej wyczuwalne jest labdanum - ciepłe, nieco drzewne, nieco ambrowe, oraz benzoes - żywiczny i słodkawy. Czuję też być może dzięgiel - nieco ostrą, ziołowo-cytrynkową nutę.
Całość jest naturalna i przyjemna, ale nie porywająca.
Wolę labdanum w mocniejszych kompozycjach.

Private Collection L`Oiseau de Nuit by Parfumerie Generale 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Private Collection L`Oiseau de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection L`Oiseau de Nuit marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Caron Tabac Blond Guerlain Cuir Beluga Rance 1795 Francois Charles Etienne Aigner Suede Edition men Etat Libre d`Orange Charogne English Leather English Leather Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie James Heeley Cuir Pleine Fleur Krigler Lieber Gustav DSH Perfumes Prince Truefitt & Hill Spanish Leather