Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Private Collection Cuir d'Iris Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 2

skórzany
dymny

Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, irys, kardamon, skóra, winogrona, meksykańska czekolada, kadzidło, nuty drzewne i ambra.

Wetyweria Irys Kardamon Skóra Winogrona Meksykańska czekolada Kadzidło Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection Cuir d'Iris by Parfumerie Generale.

Private Collection Cuir d'Iris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Rochas Globe Etienne Aigner Aigner Black for Men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Odori Cuoio Boadicea the Victorious Complex Susan D. Owens Heir Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore S-Perfume Se-x Strange Invisible Perfumes Black Rosette