Marki » N-Q » skórzane « Grupy

Private Collection Cuir d'Iris Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

skórzany
dymny

Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, irys, kardamon, skóra, winogrona, meksykańska czekolada, kadzidło, nuty drzewne i ambra.

Wetyweria Irys Kardamon Skóra Winogrona Meksykańska czekolada Kadzidło Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Collection Cuir d'Iris by Parfumerie Generale.

Private Collection Cuir d'Iris Recenzje Perfum

Private Collection Cuir d'Iris by Parfumerie Generale 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Collection Cuir d'Iris marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Missoni Missoni Uomo Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Aubusson Aubusson Homme Jack Black Jack Black Signature Black Mark Humiecki & Graef Askew Ayala Moriel Frangipanni Gloves DSH Perfumes Prince Truefitt & Hill Spanish Leather Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Michel Germain Sexual Sugar Daddy