Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

PG19 Louanges Profanes Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG19 Louanges Profanes Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG19 Louanges Profanes marki Parfumerie Generale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG19 Louanges Profanes został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia, benzoes, głóg, kadzidło, neroli i nuty drzewne.

Lilia Benzoes Głóg Kadzidło Neroli Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG19 Louanges Profanes by Parfumerie Generale.

PG19 Louanges Profanes Recenzje Perfum

Najpiękniejszy twór PG, który do tej pory testowałam. Cudowna mieszanka pudrowej lilii, benzoesu i słodkiej, mlecznej wanilii. Kremowo - mydlany, lekko niedzisiejszy. Piękność - nie pogardziłabym flaszką.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG19 Louanges Profanes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG19 Louanges Profanes marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG19 Louanges Profanes marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Truth Lush Montale Intense Tiare Flirt! Glamourazzi Collistar Benessere dei Sensi Montblanc Presence d`Une Femme Intense Gale Hayman Sunset Boulevard Kim Kardashian Kim Kardashian Oilily Oilily Ovation Smell Bent Monaco-Dependant Gucci Gucci Guilty LR Heidi Klum Lush Twilight