Marki » N-Q » drzewne « Grupy

PG18 Cadjmere Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG18 Cadjmere Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG18 Cadjmere Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia PG18 Cadjmere Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PG18 Cadjmere marki Parfumerie Generale to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG18 Cadjmere został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak mirt, cyprys, brazylijskie drzewo różane, czerwona mandarynka, wanilia, drzewo sandałowe, mleko kokosowe i ambra.

Mirt Cyprys Brazylijskie drzewo różane Czerwona mandarynka Wanilia Drzewo sandałowe Mleko kokosowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG18 Cadjmere by Parfumerie Generale.

Eau Duelle
Akkad
Tenera

PG18 Cadjmere Recenzje Perfum

DREAMER80
DREAMER80

Zapach piękny, kremowy, miękki, sandałowo-waniliowy, z nutą ambry i delikatnym kokosem, zielonej pikantności dodaje cyprysowa nuta. Faktycznie może kojarzyć się z dzikim, egzotycznym kotem jak na reklamie, kotem na którego miękkim, kremowym futrze w centki, czuć echa zielonej roślinności, krzewów mirtu i cisowe zarośla. Perfumy tak samo jak dziki kot, skryte, delikatne, ulotne... Są tylko delikatnym mgnieniem, migotem, cętkowanego futra na tle zielonej gęstwiny.
O ile jeszcze potrafię zrozumieć, że taki widok w naturze, mógłby być czymś fascynującym, od perfum wymagam, abym mógł je podziwiać choć przez dłuższą chwilę, a nie że po kilku minutach muszę wwąchiwać się w nadgarstek, a po godzinie znikają z niego praktycznie całkowicie.

Za taką cenę wymagam choć odrobinę lepszych parametrów użytkowych.

zielona
zielona

No cóż, nie kochamy się z kokosem - w żadnej postaci. I choć tutaj go "namacalnie" nie wyczuwam, mam wrażenie że jakiś składnik burzy mi odbiór kompozycji i coś jej zabiera.
Początek niezwykle szlachetny i świeży, baza bardzo gorąca i ambrowa, zupełnie w swojej kremowej słodyczy nie podobna do nut głowy. No właśnie, a co pomiędzy? Tego chyba nigdy nie odkryję, mleczko kokosowe zbyt się w pewnym momencie rozpycha, zagłuszając transformację składników i psując mi całą przyjemność z wąchania. Ładnie-mdło-pięknie, tak w dużym skrócie.
Może kiedyś oswoję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG18 Cadjmere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG18 Cadjmere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG18 Cadjmere marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG18 Cadjmere marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ginestet Botrytis Chanel Bois des Iles Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Kenzo Le Monde Est Beau L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Serge Lutens Ambre Sultan Escada Escada Collection Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Hermes Eau des Merveilles Diptyque Tam Dao Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Yves Saint Laurent Baby Doll L`Artisan Parfumeur Caligna Estée Lauder Sensuous Ghost Ghost Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Thierry Mugler Womanity Christian Dior Dolce Vita Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes Un Jardin En Mediterranee