Marki » N-Q » orientalne « Grupy

PG14 Iris Taizo Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG14 Iris Taizo Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

miodowy

PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG14 Iris Taizo został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód figowy, irys, meksykańska wanilia, kardamon, kadzidło kyara (olibanum) i nuty drzewne.

Miód figowy Irys Meksykańska wanilia Kardamon Kadzidło Kyara (olibanum) Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG14 Iris Taizo by Parfumerie Generale.

PG14 Iris Taizo Recenzje Perfum

rosana16
rosana16

Nie za bardzo czuję tu miodowo- waniliowe nuty, przynajmniej na początku. Na mojej skórze nie ma żadnej słodyczy, żadnego otulania ani przymilania. Jest za to mnóstwo pięknego kardamonu, a zapach niesie chłód i stwarza dystans. Pewnie to zasługa chłodnego irysa. Z biegiem czasu po długim pomieszkiwaniu na skórze zapach ociepla się leciutko i dopiero teraz jakby wreszcie się oswoił ukazuje delikatnie miodowe nutki i wewnętrzne skrywane ciepełko. W moim odczuciu zapach jest bardzo trwały, przestrzenny, rozwija się powoli ujawniając delikatnie kolejne odsłony i jest po prostu piękny.

Całkiem ładny irys wymieszany z fiołkami i słodką, miodowo - owocową nutą. Z upływem czasu zapach robi się coraz bardziej pudrowy, ziemisty irys cały czas jest w tle. Trwałość bardzo dobra.

PG14 Iris Taizo by Parfumerie Generale 4.50 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fumerie Turque Cartier Le Baiser Du Dragon Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Montale Full Incense Cartier Must de Cartier Guerlain Shalimar Parfum Initial Parfumerie Generale Bois de Copaiba Mancera Aoud Black Candy Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Parfumerie Generale PG21 Felanilla Thierry Mugler Angel Les Parfums de Cuir Annick Goutal Sables Yves Saint Laurent In Love Again Olivier Durbano Citrine L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Annick Goutal Songes Mauboussin Histoire d`Eau Olivier Durbano Pink Quartz Guerlain Mahora Etro Dianthus