Marki » N-Q » orientalne « Grupy

PG14 Iris Taizo Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG14 Iris Taizo Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 7
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Miałem: 3

główne akordy
drzewny
pudrowy
ciepły korzenny
kwiatowy
balsamiczny
miodowy

PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG14 Iris Taizo został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód figowy, irys, meksykańska wanilia, kardamon, kadzidło kyara (olibanum) i nuty drzewne.

Perfumowe Nuty

Miód figowy Irys Meksykańska wanilia Kardamon Kadzidło Kyara (olibanum) Nuty drzewne

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 1
 
olbrzymia 2
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG14 Iris Taizo by Parfumerie Generale.

Ten zapach przypomina mi...  

PG14 Iris Taizo Recenzje Perfum

rosana16
rosana16

Nie za bardzo czuję tu miodowo- waniliowe nuty, przynajmniej na początku. Na mojej skórze nie ma żadnej słodyczy, żadnego otulania ani przymilania. Jest za to mnóstwo pięknego kardamonu, a zapach niesie chłód i stwarza dystans. Pewnie to zasługa chłodnego irysa. Z biegiem czasu po długim pomieszkiwaniu na skórze zapach ociepla się leciutko i dopiero teraz jakby wreszcie się oswoił ukazuje delikatnie miodowe nutki i wewnętrzne skrywane ciepełko. W moim odczuciu zapach jest bardzo trwały, przestrzenny, rozwija się powoli ujawniając delikatnie kolejne odsłony i jest po prostu piękny.

Aug
30
2014
lady Vader
lady Vader

Całkiem ładny irys wymieszany z fiołkami i słodką, miodowo - owocową nutą. Z upływem czasu zapach robi się coraz bardziej pudrowy, ziemisty irys cały czas jest w tle. Trwałość bardzo dobra.

Jul
07
2013

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

PG14 Iris Taizo by Parfumerie Generale 4.50 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG14 Iris Taizo marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kto lubi te perfumy, lubi także
Serge Lutens Fumerie Turque Cartier Le Baiser Du Dragon Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Montale Full Incense Cartier Must de Cartier Guerlain Shalimar Parfum Initial Parfumerie Generale Bois de Copaiba Mancera Aoud Black Candy Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Parfumerie Generale PG21 Felanilla Thierry Mugler Angel Les Parfums de Cuir Annick Goutal Sables Yves Saint Laurent In Love Again Olivier Durbano Citrine L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Annick Goutal Songes Mauboussin Histoire d`Eau Olivier Durbano Pink Quartz Guerlain Mahora Etro Dianthus

Popularne marki i zapachy: