Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

PG13 Brulure de Rose Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG13 Brulure de Rose Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

PG13 Brulure de Rose marki Parfumerie Generale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG13 Brulure de Rose został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak brazylijskie drzewo różane, ambra, piżmo, malina, wanilia, kakao i róża.

Brazylijskie drzewo różane Ambra Piżmo Malina Wanilia Kakao Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG13 Brulure de Rose by Parfumerie Generale.

Manakara
Lychee Mousse
Oud Satin Mood

PG13 Brulure de Rose Recenzje Perfum

Całkiem przyjemna róża zmieszana z wanilią i bardzo słodkim kakao. Szkoda, że nie zachowano większej równowagi między różą a nutami gourmand – bo zapach zrobił się zbyt jadalny na mój gust. Trwałość przyzwoita, raczej bliskoskórny.

amanda
amanda

To róże w kakaowo czekoladowej oprawie(nie wiem czemu czuję trochę jakby wosku?)
Ale to mi nie przeszkadza w tej odsłonie róży,dość słodkiej,bo jakże inaczej skoro u boku ma jeszcze wanilię i malinę do kompletu?.
Nie razi jednak nadmiarem słodyczy,choć słodka jest.
Odbiór zależy kto jaką słodycz lubi.
Jak dla mnie ciekawa odsłona róży i bardzo pasuje mi do tego zapachu stwierdzenie Izabeli,parujący kubek z kakaem obok róży.
Nie odbieram zapachu jako gęstego,ponieważ początkowa gęstość zaczyna wyparowywać z czasem.

MrGwyn
MrGwyn

Porównanie z Rose Absolue unieszkodliwiło moją czujność. "Brulure" powinien zwiastować coś przykrego. No i Oparzenie nastąpiło. Na moje przedramię padła spora kropla stopionej czarnej gumy, schłodzonej później strasznie słodkim syropkiem malinowym, doprawionym piżmem i popielną, sztuczną słodyczą. I ta guma zaczęła się ciągnąć i ciągnąć. Powróciło wspomnienie Jolie Cerchi Nell’Acqua, które też były koszmarne, tylko, że bardziej wiśniowe niż malinowe. :(
Cóż. Jak się okazuję marmoladkowa róża, trochę owocowości i kakao zwiastuje zwykle chaos i zniszczenie. Być może kakaowa róża Rose Rebelle powiększy tą niefortunną gromadkę.

Izabela
Izabela

Kolejna kreacja różana, którą mam okazję poznać. Tym razem mamy gęstą, typowo orientalną wariację.
To zapach róż dochodzący z wazonu obok którego paruje kubek gorącego kakao.
Kakaowo-waniliowy obłoczek z dodatkiem ambry, dla gęstości, szczelnie opatula różę. Jak szal.
I te składniki determinują odbiór tego zapachu. Wychodzą na plan pierwszy, chowając różę na plan drugi.
Zapach przypomina mi Rose Absolue YR. Tylko jest mocniejszy, bardziej kakaowo-waniliowy, u YR to róża była na pierwszym planie.

PG13 Brulure de Rose by Parfumerie Generale 3.50 out of 5 based on 18 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG13 Brulure de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG13 Brulure de Rose marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG13 Brulure de Rose marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Montale Intense Cafe Christian Dior Dune Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Serge Lutens Santal Majuscule L`Occitane en Provence Eau des Baux Etro Sandalo Carner Barcelona Tardes Diptyque Eau Duelle Hermes Un Jardin En Mediterranee Christian Dior Fève Délicieuse M. Micallef Gaiac ScentStory 24 Gold L`Artisan Parfumeur Caligna La Prairie Silver Rain Frapin 1270 Annayake Miyako Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Lalique Satine Yves Rocher Rose Absolue Eau de Toilette Fraiche