Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale dla kobiet

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale dla kobiet

PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. PG09 Yuzu Ab Irato został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Nutami głowy są mięta i yuzu; nutami serca są magnolia, pieprz, jaśmin i hiacynt; nutami bazy są mirt, bambus, hyzop i tymianek.

Mięta Yuzu

Magnolia Pieprz Jaśmin Hiacynt

Mirt Bambus Hyzop Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG09 Yuzu Ab Irato by Parfumerie Generale.

PG09 Yuzu Ab Irato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Gucci Envy Burberry Touch for Women Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Revlon Charlie White CB I Hate Perfume Tea/Rose Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Les Nereides Vert d'Eau Jil Sander Style Pastels Tender Green Tocca Florence Luciano Soprani Solo Soprani Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum ID Parfums Mei Li