Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale dla kobiet

PG09 Yuzu Ab Irato Parfumerie Generale dla kobiet

PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. PG09 Yuzu Ab Irato został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Nutami głowy są mięta i yuzu; nutami serca są magnolia, pieprz, jaśmin i hiacynt; nutami bazy są mirt, bambus, hyzop i tymianek.

Mięta Yuzu

Magnolia Pieprz Jaśmin Hiacynt

Mirt Bambus Hyzop Tymianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG09 Yuzu Ab Irato by Parfumerie Generale.

PG09 Yuzu Ab Irato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG09 Yuzu Ab Irato marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Christian Dior Remember Me Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose Benetton B. United Jeans Woman Revlon Charlie White Crabtree & Evelyn Sarawak Yves Saint Laurent Rive Gauche Intense Rochas Fleur d`Eau Diptyque Eau de Lierre LR Ralf Moeller Jean Patou Vacances Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps