Marki » N-Q » « Grupy

PG07 Cologne Grand Siecle Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG07 Cologne Grand Siecle Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

PG07 Cologne Grand Siecle marki Parfumerie Generale to perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG07 Cologne Grand Siecle został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak tangeryna, wetyweria, kardamon, gorzka pomarańcza, cytryna, pszenica i nuty drzewne.

Tangeryna Wetyweria Kardamon Gorzka pomarańcza Cytryna Pszenica Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG07 Cologne Grand Siecle by Parfumerie Generale.

PG07 Cologne Grand Siecle Recenzje Perfum

PG07 Cologne Grand Siecle by Parfumerie Generale 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG07 Cologne Grand Siecle marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG07 Cologne Grand Siecle marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold The Body Shop Coconut Perfume Oil Slava Zaitsev Autenthic Maroussia Kenneth Cole Reaction T-Shirt Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme CoSTUME NATIONAL Scent Intense Parfum Limited Edition Halston Halston Man Eclectic Collections Impression Leslie Blogdett Perfume Diaries Bare Skin Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse