Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

PG05 L'Eau de Circe Parfumerie Generale dla kobiet

PG05 L'Eau de Circe Parfumerie Generale dla kobiet

miodowy
żółtych kwiatów

PG05 L'Eau de Circe marki Parfumerie Generale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. PG05 L'Eau de Circe został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, paczula, orchidea, róża damasceńska, osmantus, jaśmin, nuty drzewne, ylang-ylang, tangeryna, nuty zielone, biała brzoskwinia i miód.

Ambra Paczula Orchidea Róża damasceńska Osmantus Jaśmin Nuty drzewne Ylang-ylang Tangeryna Nuty zielone Biała brzoskwinia Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG05 L'Eau de Circe by Parfumerie Generale.

X for Women
Marella Ferrera
Deci Dela

PG05 L'Eau de Circe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG05 L'Eau de Circe marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG05 L'Eau de Circe marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Estée Lauder SpellBound Salvador Dali Purplelips Bath and Body Works Enchanted Orchid Bvlgari Jasmin Noir Coach Legacy Tosca Tosca Marilyn Miglin Divine Halston Halston Woman M. Micallef Night Aoud Erreuno Erreuno DECO Legends & Love