Marki » N-Q » orientalne « Grupy

PG04 Musc Maori Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG04 Musc Maori Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

kakaowy
PG04 Musc Maori Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

PG04 Musc Maori marki Parfumerie Generale to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG04 Musc Maori został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak ziarno kakaowca, fasolka tonka, ambra, wanilia, białe piżmo, nuty drzewne, kawa, nuty kwiatowe i nuty zielone.

Ziarno kakaowca Fasolka tonka Ambra Wanilia Białe piżmo Nuty drzewne Kawa Nuty kwiatowe Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG04 Musc Maori by Parfumerie Generale.

Pistachio Ganache

PG04 Musc Maori Recenzje Perfum

Nie podzielam niestety zachwytu poprzedniczek, a szkoda, bardzo chciałam mieć takie kakaowo - czekoladowe perfumy.

Duże rozczarowanie, bo czekolady nie wyczuwam, jest kakao, ale mało słodkie i raczej na wodzie niż na tłustym mleku. Dziwny i bardzo rozwodniony zapach.

amanda
amanda

Podoba mi się to w tym zapachu,że pomimo ziarna kakaowca i wanilii nie jest przesłodzony ani mdlący.
Właściwie już od samego początku wyczuwalne jest kakao z czekoladą na zupełnie przyzwoitym ,umiarkowanym poziomie z którego nikogo nie zmiata nadmiar słodyczy.
Wanilii akurat czuję najmniej,to zapach pysznego kakao z czekoladą.
No i to przywodzenie na myśl delicji...pychota.
Zapach z pewnością nie powalający,nie wnoszący nic nowego w świat perfum,linearny.
Jednak można mu to zupełnie darować bo doskonale podnosi nam endorfiny a to bardzo ważna rzecz.
Za to właśnie bardzo lubię szczególnie te perfumy,które dostarczają mi sporą dawkę tych hormonów.

Tsukichan
Tsukichan

Dla mnie Guillaume to perfumiarz bardzo, bardzo zdolny, ale niestety z tendencjami to robienia zapachów 'na jedno kopyto', nie ważne, jakie składniki ma akurat do wyboru, wiele z jego kompozycji ma wspólne DNA i dość łatwo rozpoznać jego rękę. Z niektórych zapachów wychodzi mistrzostwo (Praline de Santal), a niektórych jego mieszaniny nieco męczą, i tak jest właśnie z Musc Maori.
MM było jedną z pierwszych niszowych kompozycji, jakie poznałam. Z próbki pachniały cudowonie- czekoladowo, pysznie i mlecznie. Ja w Musc Maori poza czekoladą wyczuwałam też coś jakby pomarańczę- pamiętam, jakdłam kiedyś taką pyszną czekoladę z pomarańczowymi kawałkami, i ta kompozycja dla mnie pachniała niemal identycznie.
Problem z zapachem jest taki, ze jest niesłychanie monotonny. Po euforii wywołanej pierwszymi minutami, przychodzi nuda. Tak jak czekolada w dużych dawkach wywołuje ból brzucha/mdłości, tak Musc Maori 'przejadłam się' po godzinie noszenia. Wielbicielom słodkości dosłownej polecam, dla mnie jest to jednak zapach zbyt słodki i zbyt czekoladowy, by móc nosić go kilka godzin pod rząd.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Zacznę od tego, że nie lubię perfum z kategorii gourmand, nie lubię w zapachach wanilii, karmelu ...
I jakież zdziwienie, gdy zapach czekoladowy tak uzależnia i takie wzbudza emocje, uczucia.
Połączenie kakao z piżmem daje efekt realnej, prawdziwej mlecznej czekolady.
Zapach jakże żywy, obezwładniający, serotoninowy.
Uwielbiam łączyć MM z cierpkością Graine de Joie. Bardzo komplementowane połączenie.

dianthus
dianthus

Króciutka notka plącze mi się po głowie: delicje szampańskie, oryginalne, pomarańczowe :). Jak żywe! niesamowicie jadalne, poprawiające nastrój. Wielbiciele słodkości będą z pewnością zachwyceni.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG04 Musc Maori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG04 Musc Maori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG04 Musc Maori marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG04 Musc Maori marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Tom Ford Tobacco Vanille Hermes Hermessence Ambre Narguile Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Annick Goutal Songes Oriflame M by Marcel Marongiu Donna Karan DKNY Hermes Eau des Merveilles Thierry Mugler Alien Essence Absolue Fueguia 1833 Mbucuruyá Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her The Different Company Sublime Balkiss Byredo Bal d'Afrique Sisley Soir de Lune Montale Chocolate Greedy Frapin 1270 M. Micallef Gaiac Diptyque Eau Duelle Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel