Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

PG02 Coze Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

PG02 Coze Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 5 Chcę: 8

dymny

PG02 Coze marki Parfumerie Generale to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. PG02 Coze został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Nutami głowy są konopie indyjskie i pieprz; nutami serca są papryka, kawa, meksykańska czekolada i tytoń; nutami bazy są drzewo hebanowe, wanilia, paczula, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Konopie indyjskie Pieprz

Papryka Kawa Meksykańska czekolada Tytoń

Drzewo hebanowe Wanilia Paczula Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about PG02 Coze by Parfumerie Generale.

PG02 Coze Recenzje Perfum

Melitele
Melitele

Ostro się zaczyna, bardzo ostro...
Aż w głowie czuję tysiące szpileczek wbijających się w mój umysł.
Za chwilę pojawia się aromat tytoniu posypanego wilgotną próchniczną ziemią oraz roztartych w dłoniach świeżych igieł.
Później nastaje spokój.
Wyobrażam sobie siebie siedzącą w mięciutkim bujanym fotelu z tlącą się fajką w dłoni (choć nie palę) spoglądającą na kominek w którym skwierczy szlachetne drewno. Na stoliku obok stoi kubek (mój prywatny z cudownym, małym kotkiem) pełen gorącej, gorzkiej czekolady.
W powietrzu mieszają się różne zapachy z których żaden nie dominuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale PG02 Coze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale PG02 Coze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum PG02 Coze marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu PG02 Coze marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 By Kilian Straight to Heaven Perris Monte Carlo Oud Imperial Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Annick Goutal Ambre Fétiche L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Michal Szulc Sale Perfume 01 Miller Harris Feuilles de Tabac Creed Spice and Wood Sonoma Scent Studio Winter Woods Maison Francis Kurkdjian Oud Lorenzo Villoresi Patchouli Guerlain Guerlain Homme Thierry Mugler A*Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Amouage The Library Collection Opus X Histoires de Parfums Petroleum Annick Goutal Mandragore Pourpre Amouage Honour Man Hermes Hiris