Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gardenia Grand Soir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia i drzewo sandałowe.

Gardenia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Grand Soir by Parfumerie Generale.

Gardenia Grand Soir Recenzje Perfum

Bardzo delikatna gardenia w połączeniu z owocami. Zapach jest subtelny, uroczy, kojarzy mi się z wiosną, latem i beztroską, niestety bardzo nietrwały i nieco jednak zbyt delikatny i rozcieńczony jak na mój gust.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Campos de Ibiza Jazmin Kenzo Kenzo Jessica McClintock Always & Forever B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Pacifica Lotus Garden Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme L`Erbolario Peonie Kate Spade Kate Spade Ayala Moriel White Potion JoAnne Bassett Le Voyage Calvin Klein Beauty Novaya Zarya Elena