Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Gardenia Grand Soir Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gardenia Grand Soir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia i drzewo sandałowe.

Gardenia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Grand Soir by Parfumerie Generale.

Gardenia Grand Soir Recenzje Perfum

Bardzo delikatna gardenia w połączeniu z owocami. Zapach jest subtelny, uroczy, kojarzy mi się z wiosną, latem i beztroską, niestety bardzo nietrwały i nieco jednak zbyt delikatny i rozcieńczony jak na mój gust.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Grand Soir marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Givenchy Very Irresistible Sensual Dana Classic Gardenia Jardin de France Violette Emilio Pucci Vivara Black Edition Les Parfums de Rosine La Rose Legere Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Jovan White Musk Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Rifat Ozbek Ozbek Histoires de Parfums Vert Pivoine