Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bouquet Massai 10.1 Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Bouquet Massai 10.1 Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Bouquet Massai 10.1 marki Parfumerie Generale to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bouquet Massai 10.1 został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak piwonia, magnolia, karo-korund, kawa, drewno kaszmirowe, drzewo sandałowe, balsam tolu i nuty owocowe.

Piwonia Magnolia Karo-korund Kawa Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe Balsam Tolu Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bouquet Massai 10.1 by Parfumerie Generale.

Bouquet Massai 10.1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Bouquet Massai 10.1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Bouquet Massai 10.1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bouquet Massai 10.1 marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bouquet Massai 10.1 marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia Montale Oriental Flowers Escentric Molecules Escentric 02 O Boticario Lily Essence Etro Heliotrope Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Red Pearl Silver Ring DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Bath and Body Works P.S. I Love You Tesori d`Oriente Jasmin di Giava Mila Schön `70 Rasasi Sharina