Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bois de Copaiba Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Bois de Copaiba Parfumerie Generale dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

migdałowy

Bois de Copaiba marki Parfumerie Generale to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois de Copaiba został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Guillaume. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, imbir, drzewo sandałowe, amaretto, mahoń, mirra i balsam copahu.

Pomarańcza Imbir Drzewo sandałowe Amaretto Mahoń Mirra Balsam Copahu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois de Copaiba by Parfumerie Generale.

L'Heure Bleue

Bois de Copaiba Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Polecam do przetestowania miłośnikom - uwaga - KLASYKI, szczególnie perfum orientalno-kwiatowych.
Nie mogę się odnieść do podanych nut, ponieważ zmysły przyćmiewa mi bardzo silne skojarzenie, przez które czuję zupełnie co innego niż jest tu napisane :)
Bois de Copaiba to dla mnie skoncentrowana, prostsza i nie zmieniająca się w czasie (przez to może bardziej współczesna) wersja L'Heure Bleue. Czuję pudrowego irysa na bazie z drewien i słodkich, ciepłych kwiatów - i już! Piękne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Generale Bois de Copaiba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Generale Bois de Copaiba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois de Copaiba marki Parfumerie Generale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois de Copaiba marki Parfumerie Generale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Guerlain Tonka Imperiale Huitieme Art Parfums Sucre d`Ebene Parfumerie Generale PG21 Felanilla Yves Saint Laurent In Love Again Prada Prada (Amber) Tom Ford Tobacco Vanille Parfumerie Generale PG14 Iris Taizo Boucheron Boucheron Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Givenchy Organza Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Givenchy Ysatis Cartier Must de Cartier By Kilian Straight to Heaven Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Serge Lutens Fumerie Turque Ortigia Sicilia Ambra Nera