Marki » N-Q » orientalno - przyprawowe « Grupy

Royal Collection Taif Parfumerie Bruckner dla mężczyzn

Royal Collection Taif Parfumerie Bruckner dla mężczyzn

Royal Collection Taif Parfumerie Bruckner dla mężczyzn Zdjęcia

Royal Collection Taif marki Parfumerie Bruckner to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Royal Collection Taif został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są róża skalna, kadzidło i szafran; nutami serca są agar (oud), cedr i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, piżmo, wyszukane drewna i ambra.

Róża skalna Kadzidło Szafran

Agar (oud) Cedr Drzewo sandałowe

Paczula Piżmo Wyszukane drewna Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Collection Taif by Parfumerie Bruckner.

Royal Collection Taif Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Bruckner Royal Collection Taif, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Bruckner Royal Collection Taif, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Collection Taif marki Parfumerie Bruckner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Collection Taif marki Parfumerie Bruckner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Serge Lutens Mandarine Mandarin Ayala Moriel Incarnation Parfumerie Generale PG21 Felanilla Penhaligon`s LP No.9 for Men Davidoff Hot Water Soivohle Amberene DSH Perfumes Jitterbug Demeter Fragrance Cinnamon Bark Neil Morris October Jovan Satisfaction for Men Memo Manoa A Perfume Organic Mejica