Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Royal Collection Aqaba Parfumerie Bruckner dla kobiet i mężczyzn

Royal Collection Aqaba Parfumerie Bruckner dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Royal Collection Aqaba Parfumerie Bruckner dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Royal Collection Aqaba marki Parfumerie Bruckner to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Royal Collection Aqaba został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są przyprawy, róża i dzięgiel; nutami serca są agar (oud), drzewo kaszmirowe i jaśmin; nutami bazy są paczula, białe piżmo, cedr i ambra.

Przyprawy Róża Dzięgiel

Agar (oud) Drzewo kaszmirowe Jaśmin

Paczula Białe piżmo Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Collection Aqaba by Parfumerie Bruckner.

Royal Collection Aqaba Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfumerie Bruckner Royal Collection Aqaba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfumerie Bruckner Royal Collection Aqaba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Collection Aqaba marki Parfumerie Bruckner. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Collection Aqaba marki Parfumerie Bruckner reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Yves Rocher Aztek Serge Lutens Fourreau Noir Prada No8 Opopanax Aftelier Tango Ajmal Mawsouf Roja Dove Enslaved Yves Saint Laurent Opium Légendes de Chine eau de Parfum Histoires de Parfums 1826 Banana Republic Malachite Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Nez a Nez Vanithe