Marki » N-Q » orientalno - waniliowe « Grupy

Wild Berry Vanilla Parfume de Vanille dla kobiet

Wild Berry Vanilla Parfume de Vanille dla kobiet

lekko korzenny
kwaśny

Wild Berry Vanilla marki Parfume de Vanille to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, czarna porzeczka, jeżyna i malina.

Wanilia Czarna porzeczka Jeżyna Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Berry Vanilla by Parfume de Vanille.

Wild Berry Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Berry Vanilla marki Parfume de Vanille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Berry Vanilla marki Parfume de Vanille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It Montale Mukhallat Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee Il Profvmo Chocolat Indult Tihota Guerlain La Petite Robe Noire Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Laurence Dumont Vanille Orientale Alfred Sung Joya O Boticario Coffee Des Filles a la Vanille Patchouli Carolina Herrera 212 VIP