Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Wazamba Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Wazamba Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Mam: 26 Miałem: 20 Chcę: 29 Ukochany zapach: 1

dymny

Wazamba marki Parfum d`Empire to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wazamba został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kadzidło, cyprys, czerwone jabłko i aldehydy; nutami serca są olibanum, Śliwka, mirra i labdanum; nutami bazy są kadzidło, opoponaks, drzewo sandałowe, paproć i Żywica.

Kadzidło Cyprys Czerwone jabłko Aldehydy

Olibanum Śliwka Mirra Labdanum

Kadzidło Opoponaks Drzewo sandałowe Paproć Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wazamba by Parfum d`Empire.

Fille en Aiguilles
Feminite du Bois
Mon Numero 10

Wazamba Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Szukasz lasu? Zapachów Północy?
Te nuty są zbyt trudne dla mnie do opisania. Zbyt głębokie. Nie znam się na kadzidłach, a na żywicach to już w ogóle! Śliwka mi tam gdzieś majaczy w tle, aldehydowe cienie...
Może inaczej: Jestem w lesie w samym sercu dzikiej Syberii. Jesień chyli się już ku końcowi, by ustąpić królowej tej krainy- Zimie. A ja przemierzam te lasy boso, z rozwichrzonymi włosami, trafiając od czasu do czasu na osadę pełną rodzimych Rosjan, którzy chowają swoje tajemnice i ludowe opowiastki głęboko przed światem. Żyją dla siebie. Gość taki jak ja jest wręcz świętem w osadzie, wtajemniczają mnie w swoje wierzenia, legendy... Wrócę stamtąd zupełnie odmieniona wewnętrznie. Będę wspominać te ognie, dzikie lasy, czerpanie energii z natury, siwe dymy...
Perfumeryjny mistycyzm.

amanda
amanda

Cyprysik doskonale wkomponował się w kadzidlano żywiczne klimaty.
Dodał świeżości,świetnie zaostrzając całą kompozycję,która dzięki temu "żyje"a nie tylko leniwie żywicami płynie.
To spacer po iglastym lesie,kiedy idac po deszczu we mgle dochodzą nas bardzo ożywcze zapachy żywicy wymieszane z igliwiem.
Uważam,że nadają się nie tylko na zimne dni,mają w sobie nieco chłodu olibanum.

Scarabee
Scarabee

Wazambę nazwałabym najchętniej perfumami ze Stumilowego Lasu - daję słowo, moja skóra odnalazła w nich miód!

Tak więc mamy obrazek: las iglasty, stare drzewa ociekają lepkimi żywicami, pomiędzy nimi rosną młodsze cyprysy, przy ziemi płożą się paprocie. W jednym z najstarszych drzew duża dziupla, w nią wstawione drzwiczki, a wokół... rozsypane garnki z napisem "MJUT" i słoiki wymazane resztkami konfitury śliwkowej. Smakowitość!

Beata Maria
Beata Maria

Super! Przeprowadziłam test nadgarstkowy i jestem zachwycona! MUSZĘ MIEĆ!O tak, koniecznie. Bogactwo orientu i to co lubię najbardziej jest bardzo aktywne na mojej skorze: olibanum, mirra, labdanum,kadzidło, paproć i żywica:-).Buzia uśmiecha mi się od ucha do ucha.Marzę o tym zapachu. Flakon też w lekko orientalnych klimatach.

garygarfild
garygarfild

orientalny ale ciekawy zapach, doskonale sie trzyma skory ( przynajmniej mojej ) ,orientalny ale nie nachalny. cieply , przyprawowy . piekny zapach kadzidlany . doskonaly na zime

Marzenlop
Marzenlop

Mocny,orientalny zapach długo utrzymujący się na skórze.Dla mnie bardziej męski,niż damski.Trzeba przyznać ,że ciekawa kompozycja.Jest tu wszystko:kadzidło,cyprys,jabłko,aldehydy,śliwka,paproć,żywica,labdanum itd.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Wazamba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Wazamba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wazamba marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wazamba marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Sahara Noir Donna Karan Black Cashmere Frapin 1270 Montale Full Incense Lubin Idole Eau de Parfum Gucci Gucci pour Homme Parfum d`Empire Cuir Ottoman Yves Rocher Neonatura Cocoon Parfum d`Empire Ambre Russe Olivier Durbano Black Tourmaline M. Micallef Gaiac Serge Lutens Ambre Sultan Michal Szulc Sale Perfume 01 Givenchy Organza Indecence Nasomatto Black Afgano Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Molinard Habanita Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Agent Provocateur L'Agent