Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Musc Tonkin Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Musc Tonkin Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Musc Tonkin marki Parfum d`Empire to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Musc Tonkin został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marc-Antoine Corticchiato. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo.

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Musc Tonkin by Parfum d`Empire.

Musc Tonkin Recenzje Perfum

Dziwne perfumy – przede wszystkim masa piżma, z dodatkiem cywetu, bliżej niezidentyfikowanych ziół i zaledwie szczypty pudru.

Mocny, cielesny zapach, niby bliskoskórny, ale jednocześnie bardzo wyczuwalny przez otoczenie – koledze z pracy skojarzył się z kroplami walerianowymi, a klientowi z chińskimi gumkami do mazania.

Bardzo ciekawe piżmo, bywa porównywany z Musc Khoublai Khan Lutensa, ale moim zdaniem jest o wiele bardziej interesujący.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Imponujący w swojej prostocie zapach piżma. Bardzo, bardzo silny. Przepadam za twórczością Corticchiato. Jest bezkompromisowa. Jego zapachy są konsekwentnie niezwykle głośne, wręcz krzyczące. Tutaj jest to zwierzęcy ryk, gardłowy i nieustępliwy. Nieopanowany. Odrzuca i przyciąga jednocześnie. O, nie. O, tak.

Musc Tonkin by Parfum d`Empire 2.43 out of 5 based on 8 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Musc Tonkin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Musc Tonkin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Musc Tonkin marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Musc Tonkin marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Avon Occur! Nina Ricci Deci Dela Celine Magic Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Pierre Balmain Ivoire de Balmain Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Lancome Hypnose Senses L`Erbolario Patchouli Renato Balestra Oro Jean Patou Caline The Organic Pharmacy Organic Glam Oriental Blossom