Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Equistrius Parfum d`Empire dla kobiet

Equistrius Parfum d`Empire dla kobiet

Equistrius marki Parfum d`Empire to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są irys i fiołek; nutami serca są ryż, czekolada i nuty pudrowe; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe), drzewo sandałowe, wetyweria, ambra i zamsz.

Irys Fiołek

Ryż Czekolada Nuty pudrowe

Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Equistrius by Parfum d`Empire.

Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue

Equistrius Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Equistrius...
Przy okazji wyprzy kupiłam je z koleżanką z forum na spółkę :) Perfumy czekają w szafce do naszego spotkania. Ale koleżanka mnie poprosiła, żebym je otworzyła i powiedziała Jej czy dobrze je pamięta i jaki to jest zapach.
To głównie irys z zamszowym tłem. W miarę rozwijania się zapachu stają się coraz słodsze. Do głosu dochodzi czekolada i słodkie pudrowe nuty.
Zapach elegancki, podobny do Pradowych irysów.
Ma w sobie klasę, elegancję i styl. Jak nowa, zamszowa torebka :)

Ładny, lekko pudrowy irys w połączeniu z delikatną, słodkawą ambrą i szczyptą czekolady. Nic nadzwyczajnego, ale przyjemny i trwały.

vertigo
vertigo

Piękny ten Equistrius ... Tylko czegoś innego się spodziewałam, zupełnie innego. A mianowicie: irysa suchego, ziemistego, pylistego, mrocznego, czegoś podobnego do Cuir Ottoman (skóra + irys) bez skóry.

A te perfumy to klasyka fiołka. Dość słodkie, odrobinę pudrowe, trochę zielone. Irys wylądował gdzieś na samym tle.
Dla wielbicielek (tak, kobiet) ponadczasowej elegancji w łagodnej, nienatarczywej formie. Bardzo kobiecy, dojrzały, dyskretny, ale wcale nie słaby - bez przesady i dramatyzmu zwraca uwagę na noszącą go kobietę. Uroczy fiołek, zapachowa jedwabna chusta :) I prawdziwie "perfumowe" perfumy.
Niestety nie wyczuwam ani wetiwerii, ani czekolady.

Equistrius by Parfum d`Empire 3.13 out of 5 based on 10 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Equistrius, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Equistrius, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Equistrius marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Equistrius marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Serge Lutens Un Bois Vanille Prada Prada (Amber) Naomi Goodsir Cuir Velours Bond No 9 West Side Christian Dior Elixir Midnight Poison Serge Lutens Rousse Annayake Miyako Piotr Czarnecki Sensei Serge Lutens L'Eau Froide Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Givenchy Organza Indecence M. Micallef Gaiac Lubin Idole Eau de Parfum Serge Lutens Boxeuses Profumum Roma Confetto Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Etro Ambra Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah