Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Eau Suave Parfum d`Empire dla kobiet

Eau Suave Parfum d`Empire dla kobiet

Eau Suave marki Parfum d`Empire to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kolendra, szafran i róża; nutami serca są brzoskwinia, malina, czerwone jagody, pieprz i róża herbaciana; nutami bazy są wanilia, piżmo, mech dębowy i paczula.

Kolendra Szafran Róża

Brzoskwinia Malina Czerwone jagody Pieprz Róża herbaciana

Wanilia Piżmo Mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Suave by Parfum d`Empire.

Eau Suave Recenzje Perfum

lucy
lucy

Uczę się rozpoznawać poszczególne nuty bez uprzedniego sprawdzania. Losowo wybrana z kartonika próbka, psik na nadgarstek i czuję..róże, krwisto czerrrwoną, troszkę taką metaliczną różę, brzoskwinie, słodkie i soczyste, wanilia i pieprz..to tyle, nie będę ściemniać, że sama więcej wyczułam, co nie zmienia faktu że i tak jestem zadowolona :) Gdy juz zerknęłam w nuty to zaraz oczywiście poczułam wymieniony szafran, malinę i..nic więcej. Reszty nie rozpoznaję. Różane zapachy to nie moja bajka, ale doceniam tą kompozycję, bo jest piękna i godna uwagi. Bardzo elegancka i dystyngowana jest ta róża, na plus jest też wyjątkowa naturalność tego zapachu..i ta metaliczność..jak kropla krwi, na różanym kolcu.

fortissimo1603
fortissimo1603

Według mnie te perfumy są niepokojące. Nie czuję tutaj świetlistego szypru jak aistionnelle. W otwarciu róża przysypana garściami szafranu i kolendry. Trio pod wodzą róży toczy walkę na śmierć i życie z akordami szyprowymi usilnie próbującymi się wybić z tej mieszanki. Nie jest to piękny obraz. Kojarzy mi się nieco szpitalnie. Może to nie szpital z horroru bo żadnych strachów tu nie ma ale z teledysku Davida Bowie Lazarus już bardziej.
Słodyczy jest tu dosłownie minimum, żeby nie było zanadto przygnębiająco. Kiedy początek się uspokoi w kompozycji dominuje mech dębowy z paczulą. I to połączenie jest świetne. Najładniejszy moment.
Muszę przyznać szczerze, że mało wiem na temat perfum szyprowych a i historii ich nie znam zbyt dobrze. Ale mimo to bardzo się cieszę, że trafiłam na ten zapach, bo poznałam coś nowego. Na tle dzisiejszych kompozycji z tego nurtu, bardzo się wyróżnia. Choć jest zupełnie nie dla mnie.
Myślę, że nie spodobają się początkującym zdobywcom olfaktorycznej krainy, ale dla fanów gatunku to propozycja godna do przetestowania.

aistionnelle
aistionnelle

Owocowy szypr,świetlisty,transparentny.Wielowarstwowy.
W pierwszych nutach dominują orientalne przyprawy, później pięknie otwiera się róża : chłodna, wilgotna, oprawiona mchem.I tak trwa w dialogu, niemal splata się z szafranem i kolendrą.
W sercu Eau Suave pojawiają się owoce, kompozycja nabiera musującego charakteru,jest szampan i są ...truskawki;)
Może odrobina brzoskwiń? W tej fazie zapach ujawnia niemal bliźniacze podobieństwo do Soir de Lune Sisleya. Ale jest od niego lżejszy, nie tak zobowiązujący.Wokół owoców krąży delikatna, miodowa goryczka.Z nosem przy nadgarstku śledzimy przygotowania Józefiny do spotkania z Napoleonem. Kto jak ona kocha kwiaty ?Ścina róże w oranżerii: bladoróżowe, herbaciane, białe, wszystkie z kroplami rosy na płatkach.Uśmiecha się do siebie, nuci.Wyglądają razem, kwiaty i dziewczyna jakby uciekli spod pędzla... Renoira;) .Kontury troszkę rozmyte, a kolory pastelowe.
Lecz temperatura rośnie, są rumieńce, półprzymknięte oczy, bicie serca- są i inne, znane wszystkim zakochanym głupstwa;)Ale niech nie zmylą nas pozory, nie są to perfumy naiwnej pensjonarki- takie nie wiodą swych wybranków na tron !
Eau Suave wbrew nazwie wcale nie jest słodka i łagodna..Wręcz przeciwnie.Jest jak jej patronka, Józefina.Bywa zakochana, bywa, że udaje głupią Jest kokietką.Trochę amoralna Sprytna.Z charakterem.
A tego nadaje jej perfumom porządna dawka paczuli i piżma w bazie.
Jedna z lepszych kompozycji Parfums D`Empire i jeden z ciekawszych,znanych mi szyprów.
Trwały, elegancki, wyważony.

Elegancki, delikatny szypr. Początek jest różano – cytrusowy, a później pojawia się szyprowa goryczka. Ładny,ale nie mój.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Eau Suave, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Eau Suave, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Suave marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Suave marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Pure eVe Hermes Elixir des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Grossmith Shem - el- Nessim Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Yves Rocher Shafali Fleur Rare Givenchy Amarige Mariage Bvlgari BLV Notte Pour Femme Laura Biagiotti Venezia Givenchy Organza Yves Rocher Ode à l'amour Montale Intense Cafe Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009