Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Corsica Furiosa Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Corsica Furiosa Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 6 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Corsica Furiosa Parfum d`Empire dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Corsica Furiosa marki Parfum d`Empire to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Corsica Furiosa został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mastyks, lima, trawa, siano, miód, mech, labdanum, mięta, liść pomidora i pieprz.

Mastyks Lima Trawa Siano Miód Mech Labdanum Mięta Liść pomidora Pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corsica Furiosa by Parfum d`Empire.

De Bachmakov
Lentisque
Paradis Perdu

Corsica Furiosa Recenzje Perfum

Szozda
Szozda

Zacznę od tego że jestem wielbicielką słodkich perfum, nawet bardzo słodkich a wręcz gourmand. Dostałam sampla i przepadłam. Zapach przecudny trochę mączny i wyczuwam w nim nutę której szukałam wiele lat.
Głupia sprawa... Nie wiem czy za dawnych lat jeździliście na wczasy? Nie było łazienek w pokojach tylko wspólne prysznice. I jak weszło się tam południową porą to unosił się tam podobny zapach, ścian wapiennych, drewna- tam były drewniane kratki na podłodze.
Nic innego tak nie pachniało. Dla mnie to zapach wakacji i beztroskiego dzieciństwa. Diametralnie inny niż te które stoją w mojej łazience. Ale dzięki niemu czuję zapach łazienek na Mazurach z lat 80.

Arsenicum
Arsenicum

To jedna z lepszych, tegorocznych premier. Inne orzeźwienie, ambitne, dziwne, pochodzące z dawnych czasów, jednak nie staromodne. Te perfumy kojarzą mi się z... Ascot Moon, zatem dziś będzie trochę o Corsice i trochę o Ascot, w końcu nie odniosłem się w swojej recenzji perfum Xerjoffa do kompozycji, zatem zrobię to częściowo tutaj, bo mam wrażenie, że oba pachnidła ze sobą korespondują. Oba zapachy są zielone, jednak Xerjoff serwuje nam zieleń martwą, ciemną, wyblakłą, z kolei Parfum d'Empire, oferuje nam zapach (również) ciemnozielony, jednak z życiem i blaskiem. Dom, który maluje w mojej głowie Corsica Furiosa, to dom stary, jednak żywy (w przeciwieństwie do domu z Ascot Moon), dom dziadków, w którym przebywają ich dzieci i wnukowie. Dom, w którym są stare meble, jednak nie martwe, nie zakurzone - to zadbane, wypolerowane antyki. Dzieciaki ganiają się po sadzie pełnym owoców, zachodzą do małej budki, w której dziadek przechowuje swoje „pszczelarskie sprzęty”, a następnie idą poskakać po sianie… Gdy wracają, już jako "małe brudasy", dostają od dziadka obrane pomarańcze, których zapach, miesza się z aromatem skórek leżących na stole, a także zapachem innych cytrusów, leżących w pobliskiej misie. Widać również promienie słońca, przebijającego się przez czyste okno, padające na łóżko przykryte kolorowym, wełnianym kocem, który uwalnia swój osobliwy zapach. Prostymi słowami: siano, zioła, cytrusy, zieleń, słońce, miód.
Pięć godzin trwałości, projekcja dość duża. Ciekawa propozycja na lato.

amanda
amanda

Zielone zielonością trawki,liści.
Czuć dosłownie zapach soczystej zieleni.
A mięta z limą dają wspaniałą symfonię świeżości.
Po prostu wymarzone na takie upały jak teraz.

Prorok
Prorok

Chyba nie można stworzyć bardziej śródziemnomorskich perfum........wściekłe uderzenia różnych odcieni zieleni........niezwykle naturalnie i świeżo pachnąca feeria barw korsykańskiej flory........chyba opus magnum Corticchiato ..........absolutnie urzekające pachnidło........moim zdaniem idealny unisex bez przechyłu w żadną ze stron.........wspaniały wybór na sezon wiosenno-letni........

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Jedna z wybitniejszych nowości niszowych w sezonie 2014, moim zdaniem. Dla miłośników nut roślinnych, zielnych, wyrazistych, ostrych. Zbudowana przez Corticchiato jako metafora jego rodzinnej wyspy Korsyki. Zapach bogaty, złożony, wprost buzujący w środku. Nuty zaskakujące od pierwszego kontaktu, potem wielokrotnie przywołują uwagę noszącego gwałtownym pojawianiem się kolejnych akordów. Od szaleństwa zapachu dzikiej korsykańskiej przyrody, konkretnie zarośli makii śródziemnomorskiej z mirtem, oleandrem, macierzanką, tamaryszkiem i najważniejszym, słodko-gorzkim mastyksowcem, aż po zapowiedź nadchodzącej burzy znad gór - w postaci metalicznych nut ozonowych. Gwałtowna burza na horyzoncie. Pobudzenie dla zmysłów. Wyzwanie dla wyobraźni.

Izabela
Izabela

Potrzebujecie orzeźwienia? Znudziły Was przewidywalne słodziaki? Potrzebujecie odpoczynku od kadzidła? Sięgnijcie po te perfumy.
Bardzo fajne, zielone do bólu oczu, a raczej nosa.
Mamy tu miks traw, siana, liści pomidora i mięty zmieszany z miodem i limą.
Fajnie się to razem komponuje, bo zapach idealnie balansuje pomiędzy słodyczą a wytrawną, wręcz kwaskową zielenią. Jednakże nie przechodzi na żadną stronę, co jest super zabiegiem, bo każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Początkowo jest bardziej zielony, potem przechodzi w subtelną, miodową słodycz.
Pomimo, że kategoria aromatyczno-zielona nie leży w moim kręgu zainteresowań, a tymczasem okazuje się, że niesłusznie.
Na pewno nie są to perfumy na zimę, ale na urlop są jak znalazł.
Jestem na tak.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire Corsica Furiosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire Corsica Furiosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corsica Furiosa marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corsica Furiosa marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Amouage Memoir Man Comme des Garcons Amazingreen Annick Goutal Ambre Fétiche Creed Green Irish Tweed Prada Infusion d`Homme James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Yves Saint Laurent Nu Parfum d`Empire Azemour Les Orangers Christian Dior Fahrenheit Absolute Olivier Durbano Jade Yves Saint Laurent M7 Parfum d`Empire Cuir Ottoman L`Artisan Parfumeur Timbuktu Christian Dior Fahrenheit The Different Company Tokyo Bloom Lubin Idole Eau de Parfum Bond No 9 Wall Street Creed Aventus Profumum Roma Acqua di Sale