Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

3 Fleurs Parfum d`Empire dla kobiet

3 Fleurs Parfum d`Empire dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

tuberozowy

3 Fleurs marki Parfum d`Empire to kwiatowe perfumy dla kobiet. 3 Fleurs został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są róża turecka, ylang-ylang, galbanum i mięta; nutami serca są róża bułgarska, jaśmin, tuberoza, geranium i irys; nutami bazy są tuberoza, jaśmin i białe piżmo.

Róża turecka Ylang-ylang Galbanum Mięta

Róża bułgarska Jaśmin Tuberoza Geranium Irys

Tuberoza Jaśmin Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 3 Fleurs by Parfum d`Empire.

3 Fleurs Recenzje Perfum

assu
assu

Dostałam na szczęście tylko parę mililitrów do testowania... Wolę ambry, a 3 Fleurs to prawdziwie kwiatowy eliksir :) Na mojej skórze rozkłada się inaczej niż u Izabeli (recenzja niżej). To przede wszystkim i przez długi czas róża. Tyle tylko, że nie ważne, które miejsce zajmuje ona w piramidzie składników, u mnie zawsze będzie grała pierwsze skrzypce. Taki urok :) Dopiero po paru godzinach włączają się pozostałe kwiaty i tworzą w miarę spójną kompozycję. Choć niestety, nie zachwycającą. Projekcja - przez pierwsze 2 godziny intensywna, później zapach łagodnieje i osiada na skórze.
Ogólnie, szału nie ma. Parfum d`Empire ma wiele ciekawszych propozycji.
Przy okazji, dziś dowiedziałam się, że firma zmienia oprawę zapachów. Mają wprowadzić nowe butelki. Mam nadzieję, że przy okazji nie będą też "odświeżać" kompozycji. Mam pośród nich kilka, które bardzo lubię, a takie zabiegi zazwyczaj nie kończą się najlepiej...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum d`Empire 3 Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum d`Empire 3 Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 3 Fleurs marki Parfum d`Empire. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 3 Fleurs marki Parfum d`Empire reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Premier jour Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Salvador Dali Daliflor Il Profvmo Eclair de Tubéreuse Lise Watier Neiges Creed Tubereuse Indiana Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Michael Kors Island Bermuda Tommy Hilfiger Dreaming Pearl Hugo Boss Boss Orange Ulric de Varens Varens Original French Sweets Project D by Dannii and Tabitha Day