Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Lady Moon Mascarade Parfum XXI dla kobiet

Lady Moon Mascarade Parfum XXI dla kobiet

Lady Moon Mascarade marki Parfum XXI to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, lilia i morela; nutami bazy są wanilia, piżmo, fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Czarna porzeczka

Jaśmin Lilia Morela

Wanilia Piżmo Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lady Moon Mascarade by Parfum XXI.

Ghost Deep Night

Lady Moon Mascarade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum XXI Lady Moon Mascarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum XXI Lady Moon Mascarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lady Moon Mascarade marki Parfum XXI. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lady Moon Mascarade marki Parfum XXI reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Hugo Boss Boss Woman Gucci Gucci Eau de Parfum II Juliette Has A Gun Miss Charming L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Oriflame Pop Glam Glossy Pink Carla Fracci Odette Jasper Conran Jasper Conran II Jacques Fath Yin Issey Miyake L`eau d`Issey Eau D`Ete Summer Edition La Senza Discover Me Eisenberg Rouge & Noir