Marki » N-Q » kwiatowo - wodne « Grupy

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Parfum Sur Mesure to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Bruijn. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek, jaśmin, konwalia, czerwone jabłko, gruszka, liczi, brzoskwinia, kolendra, róża, drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Rumianek Jaśmin Konwalia Czerwone jabłko Gruszka Liczi Brzoskwinia Kolendra Róża Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water by Parfum Sur Mesure.

Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Parfum Sur Mesure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pret-a-Parfumer Yin: Floral Water marki Parfum Sur Mesure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Gwen Stefani L Byblos Byblos  Water Flower for Women Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Rain Reminiscence Rem Michael Kors Island Seven Skies Free Love Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Tous H2O O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Antonia`s Flowers Sogni del Mare Daisy Fuentes Dianoche Ocean Prescriptives Potion