Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

morski

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Bruijn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, bergamotka, cytryna amalfi, lima, mandarynka, frezja i woda morska.

Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Frezja Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water by Parfum Sur Mesure.

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Paris Hilton Just Me for Man Esprit Connect for Him Montale Fougeres Marines Yves Rocher Antartic L`Erbolario Periplo Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Adidas Fresh Impact O Boticario Xtreme Ebba Los Angeles By Sea S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Six Scents Six Scents Series Three 5 . N.Hoolywood: #087 Burberry Burberry Sport Ice for Men