Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Parfum Sur Mesure dla kobiet

morski

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Bruijn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, bergamotka, cytryna amalfi, lima, mandarynka, frezja i woda morska.

Kolendra Bergamotka Cytryna Amalfi Lima Mandarynka Frezja Woda morska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water by Parfum Sur Mesure.

Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parfum Sur Mesure Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pret-a-Parfumer Yang: Aromatic Water marki Parfum Sur Mesure reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Giorgio Armani Acqua di Gio Mexx Mexx Ice Touch Man Puma Puma Create Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Davidoff Cool Water Game for Him Tom Tailor Speedlife Man Yves Rocher Antartic Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Bronnley Body Care Liz Claiborne Curve Wave Carol`s Daughter Ocean S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent