Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Black Touch Parah dla mężczyzn

Black Touch Parah dla mężczyzn

agarowy
Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia

Black Touch marki Parah to drzewne perfumy dla mężczyzn. Black Touch został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są przyprawy i ambra; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe i agar (oud).

Cytrusy

Przyprawy Ambra

Paczula Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Touch by Parah.

Black Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parah Black Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parah Black Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Touch marki Parah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Touch marki Parah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Ajmal Vice Benetton Cumbia Colors Man Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Acqua di Parma Colonia Intensa Carlos Santana Carlos Santana for Men Parfumerie Generale PG16 Jardins de Kerylos Caswell Massey Tricorn Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood D.S. & Durga Orris Root Galimard Bel Canto