Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Black Touch Parah dla mężczyzn

Black Touch Parah dla mężczyzn

agarowy
Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia

Black Touch marki Parah to drzewne perfumy dla mężczyzn. Black Touch został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są przyprawy i ambra; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe i agar (oud).

Cytrusy

Przyprawy Ambra

Paczula Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Touch by Parah.

Black Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parah Black Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parah Black Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Touch marki Parah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Touch marki Parah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Guerlain Vol de Nuit Aramis Aramis Bermuda Tonic Max Deville Camera On Escada Escada pour Homme Light Silver Edition Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Jacques Bogart Bogart CityTower Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Demeter Fragrance Giant Sequoia Xerjoff Modoc Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Ava Luxe Bois Fonce Cuba Paris Cuba Black