Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Black Touch Parah dla mężczyzn

Black Touch Parah dla mężczyzn

agarowy
Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia Black Touch Parah dla mężczyzn Zdjęcia

Black Touch marki Parah to drzewne perfumy dla mężczyzn. Black Touch został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są przyprawy i ambra; nutami bazy są paczula, drzewo gwajakowe i agar (oud).

Cytrusy

Przyprawy Ambra

Paczula Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Touch by Parah.

Black Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Parah Black Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Parah Black Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Touch marki Parah. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Touch marki Parah reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Acqua di Parma Colonia Intensa Givenchy Pi Neo Sergio Tacchini Sergio Tacchini L`Occitane en Provence Eau d'Iparie Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Anat Fritz Anat Fritz Jalaine Vetiver Jacques Bogart Witness Ava Luxe Bois Fonce D.S. & Durga Cedar Keiko Mecheri Genie des Bois