Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Salome marki Papillon Artisan Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Salome został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża turecka, kwiat pomarańczy, tytoń, goździk (roślina), jaśmin i hyraceum; nutami bazy są styraks, wanilia, siano, paczula, mech dębowy, kmin, brzoza i kastoreum.

Gorzka pomarańcza Bergamotka

Róża turecka Kwiat pomarańczy Tytoń Goździk (roślina) Jaśmin Hyraceum

Styraks Wanilia Siano Paczula mech dębowy Kmin Brzoza Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salome by Papillon Artisan Perfumes.

Salome Recenzje Perfum

Piękny szypr w starym dobrym stylu, z wyraźnym kminem, mchem dębowym, kwaśnymi nutami zwierzęcymi. Z kwiatów najbardziej wyczuwam wytrawnego goździka, z zaledwie tchnieniem róży i jaśminu.

Cudo, żałuję jedynie, że nie jest zbyt trwały ani intensywny, ale dam mu jeszcze szansę w innym dzień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Papillon Artisan Perfumes Salome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Papillon Artisan Perfumes Salome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salome marki Papillon Artisan Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salome marki Papillon Artisan Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Chance Eau de Toilette Cacharel Liberte Tom Ford Black Violet Givenchy Givenchy III Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Celine Magic Marks and Spencer True Red Pierre Balmain Ivoire de Balmain Molyneux Quartz pour Femme Corine de Farme Camelia Galimard Soir De Grasse Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense