Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Salome marki Papillon Artisan Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Salome został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża turecka, kwiat pomarańczy, tytoń, goździk (roślina), jaśmin i hyraceum; nutami bazy są styraks, wanilia, siano, paczula, mech dębowy, kmin, brzoza i kastoreum.

Gorzka pomarańcza Bergamotka

Róża turecka Kwiat pomarańczy Tytoń Goździk (roślina) Jaśmin Hyraceum

Styraks Wanilia Siano Paczula mech dębowy Kmin Brzoza Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salome by Papillon Artisan Perfumes.

Salome Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Papillon Artisan Perfumes Salome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Papillon Artisan Perfumes Salome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salome marki Papillon Artisan Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salome marki Papillon Artisan Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Vivienne Westwood Boudoir Juliette Has A Gun Lady Vengeance Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Menard Merefame Laura Biagiotti Laura Rose Lotto Gravity Power for Women Nina Ricci Ricci Ricci La Prairie Life Threads Platinum Illume Happiology Sunshower Adolfo Dominguez U Black Mujer Faberlic Alatau