Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Salome Papillon Artisan Perfumes dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny

Salome marki Papillon Artisan Perfumes to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Salome został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i bergamotka; nutami serca są róża turecka, kwiat pomarańczy, tytoń, goździk (roślina), jaśmin i hyraceum; nutami bazy są styraks, wanilia, siano, paczula, mech dębowy, kmin, brzoza i kastoreum.

Gorzka pomarańcza Bergamotka

Róża turecka Kwiat pomarańczy Tytoń Goździk (roślina) Jaśmin Hyraceum

Styraks Wanilia Siano Paczula mech dębowy Kmin Brzoza Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Salome by Papillon Artisan Perfumes.

Salome Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Papillon Artisan Perfumes Salome, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Papillon Artisan Perfumes Salome, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Salome marki Papillon Artisan Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Salome marki Papillon Artisan Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lalique Perles De Lalique Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III John Varvatos John Varvatos David Yurman David Yurman Fragrance Carven Monsieur Carven Novaya Zarya Krasnaya Moskva Betty Barclay Amazing Love La Prairie Life Threads Platinum Panouge Isabey Fleur Nocturne Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Burberry Society DSH Perfumes Parfum de Grasse