Marki » N-Q » « Grupy

Terra Paolo Gigli dla kobiet

Terra Paolo Gigli dla kobiet

Terra Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia

Terra marki Paolo Gigli to perfumy dla kobiet. Terra został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, kokos, truskawka i mleko; nutami serca są jaśmin, orchidea i heliotrop; nutami bazy są cedr virginia, ambra, wanilia, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Cytryna Amalfi Kokos Truskawka Mleko

Jaśmin Orchidea Heliotrop

Cedr Virginia Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terra by Paolo Gigli.

Terra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Terra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Terra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terra marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terra marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Jammin Torrente L`Or Rouge Six Scents Six Scents 5 Jeremy Scott: Illicit Sex Tremendous Tremendous for Men Royall Fragrances Royall Spyce Puma Urban Motion for Her CnR Create Scorpio Luciano Soprani Luciano Soprani Uomo Demeter Fragrance Pineapple Yves Rocher Kiwi Novae Plus Noble Gold Escentric Molecules Molecule 03