Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sunrise Paolo Gigli dla kobiet

Sunrise Paolo Gigli dla kobiet

cynamonowy

Sunrise marki Paolo Gigli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia, nuty zielone, lima i mandarynka; nutami serca są orchidea, róża, geranium i ylang-ylang; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, białe piżmo, paczula i cynamon.

Brzoskwinia Nuty zielone Lima Mandarynka

Orchidea Róża Geranium Ylang-ylang

Wanilia Drzewo sandałowe Białe piżmo Paczula Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunrise by Paolo Gigli.

Sunrise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Sunrise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Sunrise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunrise marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunrise marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Margaretha Ley Viktor&Rolf Flowerbomb La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Joop! Joop! Nuit d`Ete Slava Zaitsev Nikita Le Labo Neroli 36 Montale Deep Roses Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote The Party The Garden Party Iris Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Rasasi Samia Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise