Marki » N-Q » « Grupy

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia

Schirocco marki Paolo Gigli to perfumy dla kobiet. Schirocco został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są paczula, bergamotka, jaśmin i lawenda; nutami serca są irys, tymianek, imbir i kardamon; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i heban.

Paczula Bergamotka Jaśmin Lawenda

Irys Tymianek Imbir Kardamon

Wetyweria mech dębowy Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Schirocco by Paolo Gigli.

Schirocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Schirocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Schirocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Schirocco marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Schirocco marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Parfums Elite Miss Elite Frederic Malle Geranium Pour Monsieur Benefit Laugh with me Lee Lee Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Enchanted Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Matin Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler Yves Rocher Peche Jaune Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Puma Animagical Man Jeanne Arthes Amore Mio