Marki » N-Q » « Grupy

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet

Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia Schirocco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia

Schirocco marki Paolo Gigli to perfumy dla kobiet. Schirocco został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są paczula, bergamotka, jaśmin i lawenda; nutami serca są irys, tymianek, imbir i kardamon; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy i heban.

Paczula Bergamotka Jaśmin Lawenda

Irys Tymianek Imbir Kardamon

Wetyweria mech dębowy Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Schirocco by Paolo Gigli.

Schirocco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Schirocco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Schirocco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Schirocco marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Schirocco marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Roberto Cavalli Serpentine Silver Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Femme Molinard Molinard Homme II Nooka Nooka Profumum Roma Dambrosia Mona di Orio Chamarre Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Cinq Mondes Rituel de Bengalore So...? So...? Inspired Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Montale Mango Manga Novae Plus Shinny Violet