Marki » N-Q » « Grupy

Fuoco Paolo Gigli dla kobiet

Fuoco Paolo Gigli dla kobiet

Fuoco Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia

Fuoco marki Paolo Gigli to perfumy dla kobiet. Fuoco został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i zielone jabłko; nutami serca są geranium, różowy pieprz, róża, rozmaryn i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, biały miód i cedr.

Lawenda Bergamotka Zielone jabłko

Geranium Różowy pieprz Róża Rozmaryn Cyklamen

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Biały miód Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fuoco by Paolo Gigli.

Fuoco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Fuoco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Fuoco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fuoco marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fuoco marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men The Body Shop White Musk Intrigue Hugo Boss Boss Element Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Jacques Bogart Bogart Pour Homme Yves Rocher Mure Sauvage Burberry Society S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Femme Jennifer Lopez Love & Glamour Elemis Elemis Eau de Parfum Profumi Capri Luna Caprese