Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Excentrique pour Homme Paolo Gigli dla mężczyzn

Excentrique pour Homme Paolo Gigli dla mężczyzn

Excentrique pour Homme Paolo Gigli dla mężczyzn Zdjęcia

Excentrique pour Homme marki Paolo Gigli to orientalne perfumy dla mężczyzn. Excentrique pour Homme został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bez, róża, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cytryna amalfi i grejpfrut; nutami serca są marakuja, melon, herbata i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, drzewo hebanowe, mech i białe piżmo.

Bez Róża Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cytryna Amalfi Grejpfrut

Marakuja Melon Herbata Kardamon

Drzewo sandałowe Paczula Drzewo hebanowe Mech Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Excentrique pour Homme by Paolo Gigli.

Excentrique pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Excentrique pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Excentrique pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Excentrique pour Homme marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Excentrique pour Homme marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Bvlgari Omnia Stella Cadente Miss Me Discrete Serge Lutens Serge Noire Histoires de Parfums 1826 Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Jardin de France Angelique Renee Amber Parfum d`Empire Wazamba Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Boadicea the Victorious Explorer JoAnne Bassett Sacred Incense Yves Rocher Vanille Noire