Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Barbados Paolo Gigli dla kobiet

Barbados Paolo Gigli dla kobiet

Barbados marki Paolo Gigli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi słodka pomarańcza; nutami serca są róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Słodka pomarańcza

Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbados by Paolo Gigli.

Barbados Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Barbados, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Barbados, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbados marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbados marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Lancaster Aquazur Max Mara Le Parfum Bond No 9 Nuits de Noho Salvador Dali Daring Gold Marc Jacobs Daisy Black Edition Fiorucci Amore 14 White Boadicea the Victorious Powerful Humiecki & Graef Bosque Tom Ford Azure Lime Roberto Capucci Opera III Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette