Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Barbados Paolo Gigli dla kobiet

Barbados Paolo Gigli dla kobiet

Barbados marki Paolo Gigli to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi słodka pomarańcza; nutami serca są róża i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i piżmo.

Słodka pomarańcza

Róża Fiołek

Drzewo sandałowe Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barbados by Paolo Gigli.

Barbados Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Barbados, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Barbados, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barbados marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barbados marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Dolce&Gabbana By Gabriela Sabatini Private Edition Boucheron B Revlon Fire & Ice Cool Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Lancome Magnifique Eau de Toilette B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Diptyque Vetyverio Profumi di Pantelleria Nica