Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bahamas Paolo Gigli dla kobiet

Bahamas Paolo Gigli dla kobiet

agarowy
miodowy

Bahamas marki Paolo Gigli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin i bergamotka; nutami serca są paczula, wanilia, ambra i jaśmin; nutami bazy są agar (oud), miód, wanilia i piżmo.

Jaśmin Bergamotka

Paczula Wanilia Ambra Jaśmin

Agar (oud) Miód Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bahamas by Paolo Gigli.

Bahamas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Bahamas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Bahamas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bahamas marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bahamas marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Cerruti Cerruti 1881 Collection Jil Sander Sun Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Dana Lutece Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Avon Far Away Adidas Adidas Floral Dream Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette Arno Sorel Shaman Femme Oriflame Mirage Oriflame Midnight Pearl