Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Bahamas Paolo Gigli dla kobiet

Bahamas Paolo Gigli dla kobiet

agarowy
miodowy

Bahamas marki Paolo Gigli to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin i bergamotka; nutami serca są paczula, wanilia, ambra i jaśmin; nutami bazy są agar (oud), miód, wanilia i piżmo.

Jaśmin Bergamotka

Paczula Wanilia Ambra Jaśmin

Agar (oud) Miód Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bahamas by Paolo Gigli.

Bahamas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Bahamas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Bahamas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bahamas marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bahamas marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Joop! Joop! Nuit d`Ete Chiara Boni Tango E. Coudray Nohiba Ocean Pacific OP Blend for Women Avon Aromadisiac for Her Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Oriflame Giordani Gold Shine Fifi Chachnil Fifi Chachnil Oriflame Midnight Pearl