Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Alhambra Paolo Gigli dla mężczyzn

Alhambra Paolo Gigli dla mężczyzn

Alhambra marki Paolo Gigli to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, mięta i geranium; nutami serca są wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe i agar (oud); nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytryna Amalfi Mięta Geranium

Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alhambra by Paolo Gigli.

Alhambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Alhambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Alhambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alhambra marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alhambra marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Salvador Dali Laguna Homme Escada Escada Magnetism for Men Guerlain Vol de Nuit Evasion Yves Rocher Voile d'Ambre Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Ted Lapidus Fou D`Elle Seven Skies Lalita Ajmal Dahn Al Oudh Nudra Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Estée Lauder Pleasures Sandalwood Amber Splash Ella Mikao Yujin Men Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal