Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Alhambra Paolo Gigli dla mężczyzn

Alhambra Paolo Gigli dla mężczyzn

Alhambra marki Paolo Gigli to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi, mięta i geranium; nutami serca są wetyweria, paczula, drzewo gwajakowe i agar (oud); nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytryna Amalfi Mięta Geranium

Wetyweria Paczula Drzewo gwajakowe Agar (oud)

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alhambra by Paolo Gigli.

Alhambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Alhambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Alhambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alhambra marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alhambra marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Giorgio Armani Sensi FCUK FCUK Him Salvador Dali Laguna Homme Naomi Campbell Mystery Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005 Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man By Kilian Back to Black S.T. Dupont S.T. Dupont Intense Pour Homme DSH Perfumes Jitterbug for Men Montale Louban Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre