Marki » N-Q » « Grupy

Acqua Paolo Gigli dla kobiet

ozonowy
wodny
Acqua Paolo Gigli dla kobiet Zdjęcia

Acqua marki Paolo Gigli to perfumy dla kobiet. Acqua został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są truskawka, melon, zielone jabłko, mandarynka, brzoskwinia, ananas i winogrona; nutami serca są frezja, konwalia, orchidea, róża i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Truskawka Melon Zielone jabłko Mandarynka Brzoskwinia Ananas Winogrona

Frezja Konwalia Orchidea Róża Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua by Paolo Gigli.

Acqua Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Paolo Gigli Acqua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Paolo Gigli Acqua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua marki Paolo Gigli. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua marki Paolo Gigli reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Reminiscence Do Re The Body Shop Patchouli Salvador Dali Salvador Van Gils His Aura by Night Liz Claiborne Sunrise Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Musk Oriflame City Oasis Paolo Gigli Fuoco Demeter Fragrance Pineapple Cartier Eau de Cartier Essence d`Orange Mazzolari Musk Ajmal Lure for Him