Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Donna Margherita Pantheon Roma dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Donna Margherita Pantheon Roma dla kobiet Zdjęcia

Donna Margherita marki Pantheon Roma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Margherita został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, jaśmin, tuberoza i ambra.

Narcyz Jaśmin Tuberoza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Margherita by Pantheon Roma.

Donna Margherita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pantheon Roma Donna Margherita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pantheon Roma Donna Margherita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Margherita marki Pantheon Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Margherita marki Pantheon Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Jean Paul Gaultier Classique Ulric de Varens Varens Kiss Calypso St. Barth Jala Alessandro Della Torre Alessandro Della Torre Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Manuel Canovas Anse Turqouise Christian Lacroix C`est La Vie Coty Wild Musk Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne M. Micallef Night Aoud Tauer Perfumes 09 Orange Star