Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Donna Margherita Pantheon Roma dla kobiet

tuberozowy
żółtych kwiatów
Donna Margherita Pantheon Roma dla kobiet Zdjęcia

Donna Margherita marki Pantheon Roma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Donna Margherita został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, jaśmin, tuberoza i ambra.

Narcyz Jaśmin Tuberoza Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Donna Margherita by Pantheon Roma.

Donna Margherita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pantheon Roma Donna Margherita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pantheon Roma Donna Margherita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Donna Margherita marki Pantheon Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Donna Margherita marki Pantheon Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fragonard Belle de Nuit Jean Patou Ma Liberte Bob Mackie Masquerade Arrogance Arrogance Mix Litchi, Mandorla Opus Oils Island Girl: Tiare (Tahitian) E. Coudray Nohiba Caron En Avion April Aromatics Nectar of Love Ulric de Varens Mini Varens 08 Romane Ever Luxe En Voyage Perfumes Carmel Boheme Coleen Rooney Butterflies