Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Isabey Gardenia Panouge dla kobiet

Isabey Gardenia Panouge dla kobiet

żółtych kwiatów
Isabey Gardenia Panouge dla kobiet Zdjęcia Isabey Gardenia Panouge dla kobiet Zdjęcia Isabey Gardenia Panouge dla kobiet Zdjęcia Isabey Gardenia Panouge dla kobiet Zdjęcia Isabey Gardenia Panouge dla kobiet Zdjęcia

Isabey Gardenia marki Panouge to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Isabey Gardenia został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang i tangeryna; nutami serca są irys, jaśmin, gardenia i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Tangeryna

Irys Jaśmin Gardenia Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabey Gardenia by Panouge.

Organza
Gardenia

Isabey Gardenia Recenzje Perfum

newrrn
newrrn

Perfekcyjny do bólu, piękny, kobiecy i taki tłusty. Ale przede wszystkim nudny. Jak kochanka, którą po wielu latach pozamałżeńskiego romansu chciałoby się porzucić- bo znasz ją na pamięć, niczym cię nie zaskoczy... Nuty boskie, tak bardzo moje, że chciałoby się rzec: Oto ideał kobiecości! Białe kwiaty zespojone słodkim, lekko pudrowym irysem z piżmem... Tymczasem nuda, nuda i posucha! Na dzień jak znalazł- Trwałość jest całkiem przyzwoita, projekcja marna. Po raz kolejny spotkanie z niszowcem całkiem nie-niszowym, dobrze że chociaż przyjemnym. Mogłabym mieć, jakby ktoś mi kupił, ale zachwytu nie ma. Wolę ponadczasową Organzę :)

kasienka
kasienka

Wspaniałe otwarcie gęstej, kremowej gardenii z jaśminem, który nadaje erotyczny charakter tym perfumom.
Zapach niezwykle zmysłowy i uwodzicielski.
Coś mnie w nim pociąga i przyznaję, że działa na mnie jak magnes.
Szkoda, że nie znałam go wcześniej, bo pewnie stałby się moim zapachem ślubnym - tym jedynym i wyjątkowym.
Zapach jest niesamowicie kokieteryjny i seksowny. Faktycznie ma coś z Organzy. Jest tak samo kremowa, gęsta i powabna.
Trwałość do 6 godzin.
Ehh...cóż tu dużo mówić- wpadłam po uszy.
Będę polować na całą butelkę.
Bez wątpienia- to moja nowa miłość.

Bardzo lubię zapach gardenii - ta miała świetne recenzje, miałam spore oczekiwania, ale jestem niestety nieco rozczarowana. To ładne perfumy, nawet bardzo - sporo gardenii i jaśminu na lekko mlecznej, sandałowo - waniliowej bazie.

Całość, a w szczególności baza bardzo przypomina mi Organzę, zapach jest bliskoskórny, ale dość trwały. I to by było wszystko - trochę nudno niestety, poprawnie, ładnie, ale bez większych emocji.

Isabey Gardenia by Panouge 4.33 out of 5 based on 8 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Panouge Isabey Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Panouge Isabey Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabey Gardenia marki Panouge. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabey Gardenia marki Panouge reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Annick Goutal Songes Givenchy Organza Indecence Givenchy Organza Sisley Eau du Soir Gucci Gucci Eau de Parfum Guerlain Guerlain Aqua Allegoria Lys Soleia Yves Saint Laurent Opium Joop! Joop! Le Bain Chanel Chanel No 19 Poudre Christian Dior Poison Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Bond No 9 Chinatown Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Bois de Violette Serge Lutens Bois et Fruits Donna Karan Black Cashmere Annick Goutal Ambre Fétiche Diptyque Eau Duelle