Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Isabey Fleur Nocturne Panouge dla kobiet

Isabey Fleur Nocturne Panouge dla kobiet

Isabey Fleur Nocturne Panouge dla kobiet Zdjęcia

Isabey Fleur Nocturne marki Panouge to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Isabey Fleur Nocturne został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat moreli i brzoskwinia; nutami serca są jaśmin, gardenia i magnolia; nutami bazy są paczula i wanilia.

Mandarynka Kwiat moreli Brzoskwinia

Jaśmin Gardenia Magnolia

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Isabey Fleur Nocturne by Panouge.

Isabey Fleur Nocturne Recenzje Perfum

Gęsty, słodki jaśmin wymieszany z gardenią i brzoskwinią na lekko pudrowej, waniliowej bazie. Jest to nowa wersja zapachu Bleu de Chine z lat 20. i liczyłam, że będzie bardziej retro w klimacie, ale niestety - Fleur Nocturne przypomina raczej klasyczną Organzę poprzez swoją jaśminowo - waniliową bazę - i to jej uboższą wersję.

Trwałość bez rewelacji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Panouge Isabey Fleur Nocturne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Panouge Isabey Fleur Nocturne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Isabey Fleur Nocturne marki Panouge. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Isabey Fleur Nocturne marki Panouge reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Heart Balenciaga Talisman Jean Patou Enjoy Christian Dior Miss Dior Cherie 2007 Gres Cabaret Celine Magic Perfumer`s Workshop Samba Nova Cacharel Noa Dream Keiko Mecheri Iris Pourpre Yves Rocher Diamella Weil Weil De Weil Revlon Intimate